Slovensko

Prihlásiť sa
02/ 5070 7333
SK | EN
Slovensko
Menu
Kartové riešenia
od Edenred
Edenred riešenia v podobe bezkontaktných platobných kariet boli navrhnuté a vytvorené tak, aby skvalitnili a zintenzívnili zážitky z využívania zamestnaneckých benefitov.
Rýchlosť a úspora

Blesková bezkontaktná platba jedným dotykom a vždy na cent presná.

Bez obáv a bezpečne

Každá karta spĺňa najprísnejšie bezpečnostné štandardy vďaka garancii Mastercard.

dokonalý prehľad

Kontrola a výhody vďaka osobnému online účtu a mobilnej aplikácii.

možnosti platby 

Platba mobilom cez Google Pay™ a Apple Pay alebo SMS.

Stravovacia karta
Ticket Restaurant®

Je elektronická forma lístkov, ktorá zvyšuje váš čistý ročný príjem minimálne o 484,55 € v závislosti od výšky príspevku na stravovanie, ktorý vám poskytuje váš zamestnávateľ. Tento zamestnanecký benefit je daňovo zvýhodnený, a preto celá výška príspevku ostáva vám. Aj vďaka tomu si až 85 % pracujúcich Slovákov denne dopraje obedovú prestávku s teplou stravou, ktorá je základom dobrého zdravia.

Mobilné platby
s Ticket Restaurant®

Ticket Restaurant® je jediná stravovacia karta na Slovensku, ktorá umožňuje najmodernejšie spôsoby platby cez mobilné aplikácie Apple Pay, Google Pay™ a vo vybraných prevádzkach bez platobného terminálu platbu cez SMS.

Informujte svojho zamestnávateľa o karte Ticket Restaurant@ a získajte odmenu až 300 €.
Karta Edenred Dovolenka

Relax, zmena prostredia, nové zážitky a čas pre seba. Toto všetko vám prináša karta Edenred Dovolenka v podobe elektronického rekreačného poukazu s príspevkom  až do výšky 500 € ročne. Príspevok je určený na úhradu výdavkov spojených s ubytovaním minimálne na dve noci v niektorom zo slovenských ubytovacích zariadení. V prevádzkach bez platobného terminálu je možná  platba cez SMS.

Informujte svojho zamestnávateľa o karte   Edenred Dovolenka a jej výhodách.
Akceptačné miesta

Na obed, za relaxom či na nákupy? Vyberte si z najširšej akceptačnej siete prevádzok a spríjemnite si svoj deň v jednej z nich.  

Akceptačné miesta
Zariadenia, ktoré akceptujú kartové riešenia od Edenred, sú označené samolepkami Edenred Ticket Restaurant® a Edenred Dovolenka.
Aktivovať a používať 
K nezabudnuteľným zážitkom s bezkontaktnými kartami od Edenred je to už len pár krokov:
1. Vytvorte si online účet

Pri vytváraní online účtu v zákazníckej zóne Môj Edenred použite sériové číslo karty (zo zadnej strany karty) a aktivačný kód, ktorý nájdete v spodnej časti sprievodného listu, s ktorým vám bola karta doručená.

Vytvoriť účet
2. Aktivujte si svoju kartu

Po vytvorení osobného online účtu v Môj Edenred si aktivujte kartu. Na aktiváciu karty potrebujete svoje osobné číslo zamestnanca. Ak ho nemáte k dispozícii, je potrebné vyžiadať si ho od svojho zamestnávateľa ešte pred aktiváciou karty.

3. Zobrazte si svoj 
PIN kód

Na zobrazenie PIN kódu vo svojom osobnom online účte prejdite do sekcie „Spravovať moje karty“ do časti „Moje karty“ a zobrazte kód kliknutím na „Kód PIN“. Ďalej postupujte podľa pokynov na overenie karty.

Viac o používaní karty
4. Zoznámte sa s „Môj Edenred“

Pohodlne a rýchlo v ňom vybavíte všetko potrebné. Okrem aktivácie karty a zobrazenia PIN kódu v ňom zistíte aktuálny zostatok, získate prehľad o transakciách a v prípade straty alebo krádeže v ňom kartu zablokujete.

5. mobilná aplikácia
 Edenred Benefity

Stiahnite si svoj osobný online účet do mobilu a majte všetko na dosah ruky. Disponibilný zostatok, reštaurácie v okolí, exkluzívne ponuky od partnerov, PIN kód, ale aj možnosť okamžitého blokovania karty v prípade straty alebo krádeže.

Všetky práva vyhradené © Edenred Slovensko
searchenvelope-oclosechevron-downphoneellipsis-v
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram